Czarno biała bluza i spodnie w moro z czerwonymi dodatkami.

Komplet spodnie dresowe i bluza ISD w kolorze czarnym i białym.

Czarno biała bluza i spodnie w moro z czerwonymi dodatkami.

Następny model spodni dresowych oraz bluzy zaprojektowanych przez Studio Szycia, które są teraz moją marką firmową ISD.

Z uwagi na wciąż rosnący popyt na indywidualne projekty z mojego Studia Szycia tym razem chciałam trochę opowiedzieć na temat dresów i bluz. Mogło by się wydawać iż jest to zamknięty rynek z góry określony tylko dla sportowców uprawiających jogging lub bieganie czy inne dyscypliny sportowe. Jednak sprawa ma się zupełnie inaczej o czym przekonuję się już od jakiegoś czasu na przykładzie marki ISD. Oczywiście, że marka powstała z potrzeby rynku, gdyż klienci indywidualni chcą wyróżniać się ze swojego otoczenia własnym stylem. Każdy projekt jest inny – dzięki utrzymywaniu tej zasady klienci są pewni, że mają coś nietuzinkowego za każdym razem. Na tym właśnie polega szycie na miarę u mnie.

Podsumowując te krótkie rozważania na temat sektora odzieży sportowej widzę pewien trend, który od jakiegoś czasu zalewa nasze spojrzenie na styl ubierania się. Większość młodzieży, ale i nie tylko, preferuje dres jako ubranie wyjściowe nie tylko do uprawiania sportu. Wtedy oczywiście jest niezbędne aby taka odzież była delikatnie zmodyfikowana a chodzi tu oczywiście o ciekawy projekt z chwytliwym dla oka wzorem oraz modnym kolorem. Takie dresy są nadal gotowe aby używać je do porannego joggingu lub innego sportu ale jeśli wykorzystamy je na spacer z psem lub na wyjście ze znajomymi to też będą dobrze się aklimatyzować w tym temacie.

Nie jest to dla mnie nic dziwnego, że moda i nasz styl zawsze poszukają nowych dróg i doznań wizualny oraz estetycznych by wciąż tworzyć i się zmieniać. Prawdą jest również, że co jakiś czas pewne trendy wracają tworząc nowe warianty projektów odzieżowych z minionych dekad. Dlatego powinniśmy obserwować i śledzić na bieżąco nasze kolorowy świata odzieżowego aby układać w głowie swoje wyobrażenia na tam swojego stylu i później móc je przekuć w rzeczywistość na przykład w mojej firmie.

Teraz kilka zdań na temat tego czym spodnie i bluza się charakteryzują:

Spodnie:

– posiadają sześć kieszenie, dwie tradycyjnie z przodu i dwie z tyłu oraz dwie głębsze w okolicach kolana z boku zapinane na zatrzask

– w pasie posiadają gumę oraz ściągacz z czerwonego sznurka

– dół spodni jest bez gumki

Bluza:

– posiada trzy kieszenie, dwie na dole z przodu na zewnątrz na czerwony zamek i jedną na lewej ręce w okolicach łokcia zapinana na zatrzask

jest wyposażona w kaptur ze ściągaczem na sznurek

– rozpinana jest na środku poprzez zamek błyskawicznych

– posiada białe ściągacze przy rękawach oraz na dole bluzy i również przy kołnierzu

Komplet jest okraszony czerwonymi dodatkami w postaci zamków błyskawicznych oraz sznurków w miejscach ścigaczy a całość w kolorze czerni i bieli z wzorem moro. Komplet jest kierowany zarówno do damskiej jak i męskiej części społeczeństwa oraz bez szeregowania na wiek, bo moje doświadczenia mówią mi, że w tym typie odzieży nie ma podziałów ani ograniczeń.

ISD – to marka stworzona przez Studio Szycia jako odpowiedź na potrzeby rynku odzieżowego. Łączy w sobie luz i elegancję. Wacha się pomiędzy sportem a wysublimowaną dworską nutą, natomiast całość spinają użyteczne dodatki, które sprawiają iż nie jest to egzemplarz wyimaginowanej wyobraźni na pokaz a wartościowy produkt dla indywidualistów, którzy mogą z dumą je nosić.

Domeną mojej marki ISD ma być wyróżnienie się z tłumu. Nie tylko tym iż ja je uszyłam ale tym iż są one inne niż wszystkie z uwagi na użyteczne dodatki i rozwiązania a na dodatek powstaje tylko jeden egzemplarz.

Krój i fason opracowany i uszyty przez Studio Szycia Elżbieta Drobik na specjalne zamówienie.

Oto link do galerii:

https://studioszycia.pl/portfolio_page/czarno-biala-bluza-i-spodnie-w-moro-z-czerwonymi-dodatkami/Loading...